10 iemesli kādēļ izvēlēties WordPress mājaslapu?

WordPress ir viena no populārākajām satura vadības sistēmām pasaulē. Viena no lielākajām WordPress priekšrocībām ir ērtums un vienkārša satura pārvaldība. Šajā rakstā es aplūkošu 10 iemeslus, kādēļ  izvēlēties tieši WordPress.

Lieliska lietotāja pieredze – WordPress ir izstrādāts, lai nodrošinātu lietotājiem ērtu un intuitīvu pieredzi. WordPress administrācijas paneļa lietotāja saskarne ir vienkārša un viegli saprotama, kas nodrošina ļoti ērtu satura pārvaldību, kas ietaupa Jūsu laiku un padara darbu ar mājaslapas satura pārvaldīšanu daudz efektīvāku.

Pielāgojamība – WordPress ir ļoti eleastīgs un to ir iespējams pielāgot jebkura uzņēmuma prasībām. WordPress ir pieejamas tūkstošiem dizaina tēmas un spraudņi, kas ļauj pielāgot WordPress mājaslapu. Tā kā WordPress ir atvērtā koda sistēma, tad to iespējams papildināt ar speciāli Jūsu uzņēmumam izstrādātu dizaina tēmu, spraudņiem un funkcionalitātēm.

Atbalsts – WordPress ir atvērts koda sistēma, kas nozīmē to, ka ir pieejams plašs atbalsta tīkls, kā arī dokumentācija, forumi un bezmaksas spraudņi.

SEO draudzīgums – WordPress ir ļoti draudzīgs SEO, kas nozīmē, ka iespējams salīdzinoši viegli pielāgot savu mājaslapu, lai uzlabotu tās meklēšanas rezultātus. Tāpat ir pieejami daudzi spraudņi, kas var palīdzēt uzlabot SEO stratēģiju un uzlabot mājaslapas pozīcijas Google un citās meklētājprogrammās.

Drošība – WordPress regulāri pieejami atjauninājumi, lai nodrošinātu lapas drošību. Kā arī eispējams izmantot dažādus spraudņus, piemēram, Wordfence, lai uzlabotu WordPress mājaslapas drošību.

Pielāgots mobilajām ierīcēm – Visām WordPress tēmām ir adaptīvs dizains, kas pielāgojas dažādu ekrānu izmēriem. Kas nozīmē, ka jūsu WordPress mājaslapa vietne būs viegli lietojama jebkurā ierīcē.

E-komercijas iespējas – WordPress piedāvā daudzas iespējas, lai izveidotu un  pārvaldītu e-komercijas vietni vai interneta veikalu.  WooCommerce ir viens no populārākajiem e-komercijas spraudņiem, lai WordPress mājaslapai pievienotu interneta veikala funkcionalitāti.

Viegli integrējams ar citām platformām – WordPress ir viegli integrējams ar citām platformām, piemēram, sociālajiem tīkliem un e-pasta mārketinga rīkiem. Kas ļauj izveidot vienotu digitālo stratēģiju un viegli pārvaldīt visus savus digitālos kanālus vienā vietā.

Augsta pieejamība un atbalsts – Tā kā WordPress ir tik populārs, ir pieejams plašs atbalsta tīkls un ekspertu kopiena. Tas nozīmē, ka ir vieglāk atrisināt dažādas problēmas un gūt atbalstu, kad ir jāizpilda uzdevumi, kas prasa programēšanas un dizaina prasmes. Kas nozīmē arī to,ka gadījumā, ja ar Jūsu esošo programmētāju neizdodas sadarbība, Jūs jebkurā brīdī varēsiet atrast citu.

Elastība – WordPress mājaslapu iespējams mainīt, rediģēt un papildināt jebkurā brīdī. Jo WordPressam ir ļoti plašas pielāgošanas iespējas.

Kopumā, WordPress ir jaudīgs un pielāgojams mājaslapu dzinējs, kas piedāvā plašas iespējas un atbalstu, lai Jūsu mājaslapa un digitālā klātbūtne būtu pēc iespējas veiksmīgāka. Ja Jūs meklējat uzticamu un efektīvu partneri WordPress mājaslapas izveidei, sazinieties ar wpeksperti.lv speciālistiem un saņemiet piedāvājumu Jūsu jaunās mājaslapas izveidei vai esošās uzlabošanai.