Kā uzstādīt Google Analytics WordPress mājaslapai?

Kā uzstādīt Google Analytics WordPress mājaslapai? 1.Ielogojieties Google Analytics un pievienojiet savu WordPress mājaslapu Lai ielogotos Google Analytics Jums būs nepieciešams gmail e-pasts. Ja Jums nav gmail e-pasta, Jūs to varat izveidot šeit:  Gmail e-pasts. 1.1. Ielogojieties Google Analytics Doties uz Google Analytics 1.2. Pievienojiet jaunu kontu. Pie konta nosaukuma (Account name) variet rakstīt Jums… Turpiniet lasīt Kā uzstādīt Google Analytics WordPress mājaslapai?

Wordcamp Sofia 2023

Wordcamp Sofia 2023 Kas ir Wordcamp Sofia 2023? WordCamp Sofia ir pasākums, kas aptver visas lietas, kas saistītas ar WordPress. Ja esat WordPress izstrādātājs, tīmekļa dizainers vai mārketinga speciālists, šis pasākums ir tieši jums. WordCamp Sofia 2023 ir 11. notikums Sofijā un viens no līdz šim lielākajiem. Pasākuma organizatori plāno uzņemt vairāk nekā 400 ekspertus… Turpiniet lasīt Wordcamp Sofia 2023

10 iemesli kādēļ izvēlēties WordPress mājaslapu?

10 iemesli kādēļ izvēlēties WordPress mājaslapu? WordPress ir viena no populārākajām satura vadības sistēmām pasaulē. Viena no lielākajām WordPress priekšrocībām ir ērtums un vienkārša satura pārvaldība. Šajā rakstā es aplūkošu 10 iemeslus, kādēļ  izvēlēties tieši WordPress. Lieliska lietotāja pieredze – WordPress ir izstrādāts, lai nodrošinātu lietotājiem ērtu un intuitīvu pieredzi. WordPress administrācijas paneļa lietotāja saskarne… Turpiniet lasīt 10 iemesli kādēļ izvēlēties WordPress mājaslapu?

Publicēts
Kategorizēts kā WordPress